نتایج جستجو برای عبارت :

پرفسور حسابی

پروفسور جان لنوکس استاد ریاضیات دانشگاه آکسفورد انگلستان:
آن چه (استیون) هاوکینگ در کتاب طرح بزرگ خود می گوید این است که جهان وجود دارد چون باید به وجود می آمد، و چون باید به وجود می آمد، خود را آفرید. نتیجه گیری او صرفا بیان مجدد مقدمه اوست، که این یعنی استدلال او دور است. مهمل، مهمل است، حتی اگر بر زبان دانشمندان معروف جاری شده باشد.
What (Stephen) Hawking says in his book The Grand Design is the universe exists because it needed to exist, and because it needed to exist, it therefore created itself. His conclusion merely restat
من از این دنیا فقط اینو دریافتم که
اونی که بیشتر می گفت: "نمیدونم"، بیشتر میدونست!
اونی که "قویتر" بود، کمتر زور میگفت!
اونی که راحت تر میگفت "اشتباه کردم"، اعتماد به نفسش بالاتر بود!
اونی که صداش آرومتر بود، حرفاش با نفوذتر بود!
اونی که خودشو واقعا دوست داشت، بقیه رو واقعی تر دوست داشت!
اونی که بیشتر "طنز" میگفت، به زندگی جدی تر نگاه میکرد!
پرفسور حسابی
از پرفسور سمیعی پرسیدند: تو چرا به خدا اعتقاد داری؟گفت کنار دریا ،مرغابی را دیدم که ،پایش شکسته  ،پایش را ،داخل گلهای رس مالید،بعد به پشت خوابید،و پایش را به ،سمت نور خورشید گرفت تا گل خشک شود. اینطوری پای خودش را گچ گرفت ،فهمیدم که نیرویی مافوق طبیعی وجود دارد ،که به او این آموزش را داده حالا اسم این نیرو را می توانید خدا یا هر چیز دیگر بگذارید مغرور نشوید وقتی ،پرنده ای زنده است مورچه را میخورد وقتی می میرد ،مورچه او را می خورد شرایط با
استاد عشق : داستان پرپیچ و خم زندگی نابغه ایرانی، پرفسور حسابی

استاد عشق ، ایرج حسابی
معرفی:پدرشان آنها را از ایران برد لبنان بعد هم رهایشان کرد. فقیر شدند و غریب، اما عجیب اینجاست که با هزاران بیچارگی دست و پنجه نرم کردند ولی اینقدر موفق بودند که همه ی ما را خجالت می دهند…فوق العاده جذاب است این کتاب!
خلاصه ای از داستان : استاد دانشگاه به همراه خانواده اش ناخواسته موجودی نحس با اهداف خبیثانه را آزاد می کنند و...
این فیلم با ژانر ترسناک و ماورایی بیشتر سعی دارد تا موضوع فیلم را نه از نگاه انجلیستی بلکه به دلیل بررسی علمی توسط یک روح شناس دانشگاه و با استفاده از دستگاههای دریافت امواج کمنر از هرتز طبیعی یک انسان یعنی همان دریافت صدای اجنه و یا ارواح سعی دارد تا با بیان نگاهی ماورایی و علمی حل مشکل را در برخوردی شعورانه به جای متوسل شدن به کلی
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان مدل رقومی ارتفاع در جغرافیا در 29 اسلاید
              جُغرافیا یا جُغرافی در ایران و در دوران مدرن یک علم وارداتی بوده‌است و قوام و دوام آن نتیجه تلاشهای ارزشمند دو استاد گرانقدر و جغرافیا پرفسور محمد حسین پاپلی یزدی و مجله وزین تحقیقات جغرافیاییو پرفسور حسین شکویی با دو اثر ازشمند در فلسفه جغرافیا و دیدگاه‌های نو در جغرافیای شهریو پرفسور سیروس سهامی می‌باشد. جغرافیا در تعریف در میان کلیه علمای این علم
پرفسور دکتر علیرضا زراسوندی محقق و پژوهشگر برتر کشوری و بین المللی،رئیس کانون نخبگان استان تهران طی پیامی رسما اعلام کاندیداتوری کردند.
شرح پیام:
با سلام و درود خدمت همشهریان، فرهیختگان، دانشجویان و جوانان و ایل جلیل بختیاری
ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ارتحال امام انقلاب و عرض تبریک عید سعید فطر، به استحضار میرساند پس از گذشت ماه ها از اظهار لطف و درخواست های مکرر همشهریان، دوستان، اقوام و طوایف مختلف، نخبگان و خبرگان و جوانان، تشکل های ش
ترجمه ی این داستان سال ها رها شده بود و این قسمت آخرین قسمت ترجمه شد ه اش در پیش نویس وبلاگم بود . اگر دوست داشتید قسمت های قبلی در آرشیو موجود است . و امیدوارم ترجمه اش ادامه داشته باشد .

به سمت چپ برگشت و به خیابانی رفت که به پارک ساحلی می رسید. آنجا کولاک آن قدر هم شدید نبود. به همین خاطر به درخت هایی که به تازگی برگ های شان ریخته بود و شاخه های بلند و پرگره ی آن ها که در هوس جوانه زدن دوباره بودند نگاه کرد . به بهار سر سبزی که بعد از چند ماه به

جی پی اس ایستگاهی GNSS
در اوایل سال ۲۰۰۷ سیستم تعیین موقعیت گلوناس روسیه تصحیحات امواج فرکانس L1 را ارسال کرد و گیرنده های جی پی اس های دو فرکانسه با دریافت این امواج به جی پی اس سه فرکانسه تبدیل شدند و از آن پس گیرنده های دقیق نقشه برداری به جی پی اس سه فرکانسه معروف شده و نام آن را گیرنده ی GNSS گذاشتند. دکتر جواد اشجعی پرفسور مشهود ایرانی که هم اکنون مالک کمپانی JAVAD GNSS و Ashtech می باشد، در ادغام فرکانسهای GPS و GLONASS نقش به سزایی داشته و طرح و تکنولو
بعضی وقتها از تنهاییم بیشتر لذت میبرم. از اینکه از فضای مجازی و دیگران فاصله میگیرم و بیشتر به آینده و زندگیم فکر میکنم.
درک نمیکنم که چرا و به خاطر کدام دلیل واضحی، دوباره تصمیم گرفتم اکانتهایم را غیرفعال کنم. شاید از قضاوتهای اشتباه دیگران میترسم و یا شاید دیگر ، دارد برایم تبدیل به عادت میشود که همین تنهایی را قبول کنم و در گوشه ای از این زندگی به راهم ادامه دهم.
دیشب برایم شب خوبی بود چون شادی های خانوده ام را میدیدم. به خاطر موفقیت من ( که
دانلود زیرنویس فیلم The Professor 2018
دانلود زیرنویس فیلم پروفسور 2018
خلاصه داستان فیلم The Professor(فیلم سینمایی پرفسور)محصول سال 2018، فیلمی در ژانر کمدی درام به کارگردانی وین رابرتز و بازی جانی دپ(Johnny Depp) است.داستان این فیلم درباره یک پرفسور بی پروا است که پزشکان یک بیماری سرگیجه برای او تشخیص می دهند تا اینکه...زیرنویس این فیلم زیبا را میتوانید از سایت بلکس ساب دانلود کنید.
دانلود زیرنویس فارسی
دانلود زیرنویس فیلم پروفسور
آرشیو کامل زیرنویس
زیرنویس ف
 مهندس شایان باهو از کسبه محترم بازار و فعال اجتماعی سیاسی شهرستان بهمراه مهندس مرتضی گلریز از کارکنان شرکت پتروشیمی شهرستان مسجدسلیمان، از پرفسور دکتر علیرضا زراسوند در انتخابات پیش اعلام حمایت قاطع کردند و ایشان انتخاب برتر دانستند.
افرادی که می خواهند همیشه وزن متناسب داشته باشند و عضلات قوی ، می بایست همیشه رژیم مناسب غذایی و تمرینات هوازی منظم داشته باشند.
بعضا ولی این نکته فراموش می شود که در پروسه ساختن عضلات افزایش متابولیسم و سوخت و ساز در بدن اتفاق می افتد.
نکته مهم تر این است که این افراد بعداز مدتی ورزش و تمرینات منظم و رعایت رژیم غذایی کم کم از این روش دور شده و بعداز مدتی کلا این برنامه قطع می شود.
اتفاقی که می ‌افتد این است که متابولیسم این افراد به حد آستانه
فیزیکدان خداناباور و برنده نوبل فیزیک سال ۱۹۷۹ پرفسور استیون واینبرگ در خصوص تاثیر قسمی از آموزه‌های عبادی دین اسلام بر پیشرفت علم اخترشناسی می‌گوید:
‌ " پژوهش‌های اخترشناختی برای مقاصدی به کار برده می‌شدند که در آن‌ها نتایج باید دقیق می‌بودند، از جمله در تدوین تقویم‌ها، اندازه‌گیری فواصل روی زمین، معلوم ساختن زمان دقیق روز برای ادای نمازهای روزانه و تعیین قبله، جهت مکّه، که نماز گزاران باید رو به آن بایستند و نماز بخوانند. "
.
تاریخ
دیکشنری مهندسی عمران و معماری به زبان انگلیسی
دانلود دیکشنری مهندسی عمران و معماری به زبان انگلیسی ، در قالب فایل pdf و در 1103 صفحه. در این فایل pdf ، دیکشنری مهندسی عمران و معماری تالیف پرفسور هریس ،ارایه می گردد. مهندسی عمران (Civil engineering)‏ رشته‌ای است که هدف آن تربیت نیروهای متخصصی است که بتوانند در پروژه‌های مختلف عمرانی در ...
1
احساس استیصال می کنم. تامین بدیهی ترین نیازهای بشر اینجا ناممکن شده. اینترنت چندروزه قطع شده و دیروز برای پیدا کردن یه مقاله دو ساعت کل هاردم رو زیر و رو کردم به این امید که قبلن دانلودش کرده باشم. اینکه تو خبرها می بینم یه نفر گفته وصل شدن اینترنت قطعیه حالم رو بد می کنه! اصن فرض امکان قطع دائمی اش باید به عقل خطور نکنه نه اینکه یه نفر بیاد تکذیبش کنه! خاک برسرمون که مشکلمون همچنین چیزیه!
2
عصرایران رو باز می کنم. دومین خبر پربازدیدش تا ظهر امر
پارک های تفریحی - موضوعی اصطلاحتی است برای گروهی از جاذبه های تفریحی، مسیرهای تفریحی و سایر برنامه ها بر مبنای موضوعات خاص در یک مکان که برای لذت بردن تعداد زیادی از مردم بویژه کودکان تدارک دیده شده است. پارک های تفریحی در سرتاسر جهان واقع شده و میلیون ها نفر سالانه از آنها بازدید می کنند. پارک های موضوعی با هدف آموزش مفاهیمی چون آثار هنری، مفاهیم علمی و مسائل اخلاقی، آداب و رسوم محلی و یا ملی و اصول فرهنگی و شهروندی پایه ریزی شده است.
امروز ب
نــــــــرم افزار کــــــمترین مــــــربعات جـــــزئی مـــــعروف به اســـــــمارت پـــــی ال اس
نرم افزار اسمارت پی ال اس یک نرم افزار مدل سازی معادلات ساختاری معروف به کمترین مربعات جزئی بوده که در دو نسخه ارائه شده است. نسخه دوم و سوم. شایان ذکر است نسخه دوم آن برای تحلیل های ساده مناسب بوده و الان که در حال نوشتن این پست هستم پژوهشگران دیگر علاقه ای به استفاده از این نسخه نداشته و دنبال نسخه سوم این نرم افزار هستند. از سوی گروه آمار سبز
1
احساس استیصال می کنم. تامین بدیهی ترین نیازهای بشر اینجا ناممکن شده. اینترنت چندروزه قطع شده و دیروز برای پیدا کردن یه مقاله دو ساعت کل هاردم رو زیر و رو کردم به این امید که قبلن دانلودش کرده باشم. اینکه تو خبرها می بینم یه نفر گفته وصل شدن اینترنت قطعیه حالم رو بد می کنه! اصن فرض امکان قطع دائمی اش باید به عقل خطور نکنه نه اینکه یه نفر بیاد تکذیبش کنه! خاک برسرمون که مشکلمون همچنین چیزیه!
2
عصرایران رو باز می کنم. دومین خبر پربازدیدش تا ظهر امر
+سلام پسرم... خوبی؟ چکار میکنی؟ ... نهار چی خوردی؟ ... شیر موزت رو خوردی؟ ... چرا؟ مگه نگفتم هر روز بخور! ... ااا خب بگو بریزم برات. الان کارت به کارت میکنم برات ... باشه عزیزم خداحافظ.
چند لحظه بعد...
+سلام پسرم ... خوبی؟ کجایی؟ ... نهار چی خوردی؟ ... باشه. برا شب یلدا میای؟ ... اخه تعطیلی نیست کی میای کی میری؟ ... نه میخوام ببینم چقدر میمونی غذا درست کنم بدم ببری؟ ... باشه عزیزم خداحافظ.
ماشین از جلوی فروشگاه رفاه رد شد. سردر و در و دیوار و تابلوهای اعلانش طرح یلد
این فیلم در ژانر فیلمهای رمز آلود و با گرایش شیطان شناسی و ستاره پنج پر  که نماد شیطان پرستان است توسط هالیود ساخته شده و از جمله فیلمهای آخرالزمانی محسوب میشود و در داستان فرقه های سری به آن اشاره شده است که کمپانی یهودی سازنده ان با خط دادن به جریانهای کابالا و ارتباط دوران عصر خاموش و عصرفعلی و حوادث پیش رو را به به بحث میکشد.
خلاصه داستان : داستان فیلم The Da Vinci Code از جایی شروع می شود که متصدی موزه به طرز عجیبی به قتل می رسد. اما مقتول قبل از م
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
سؤالش را اینگونه مطرح کرد که در زمانهای گذشته مردم پیامبر داشتند ولی امروز که پیامبری نیست تا مرا راهنمایی کند خداوند بر اساس چه منطقی میتواند مرا عذاب کند؟
گفتم
منطق عقل
شما در نبود پیامبر به فتوای عقل عمل کن خداوند به هیچ وجه شمارا عذاب نکرده در بهترین جای بهشت جای میدهد،
اگر پیامبر بود مانند عقلت می‌گفت دروغ و غیبت و بددلی و بدگمانی و خیانت در امانت و خیانت به ناموس دیگران و قضاوت
بسته آموزشی نرم‌افزار مدل‌سازی معادلات ساختاری با امپلاس 8.3
با توجه به اهمیت مدل‌سازی معادلات ساختاری در حوزه آمار و با عنایت به درخواست‌های مکرر دانشجویان و اساتید و وجود خلأ آموزشی در این حوزه، بر آن شدیم که آموزش کاملی از اساتید برتر دنیا برای دوستان فراهم نماییم. شایان‌ذکر است که این پکیج شامل آموزش دستورنویسی از مباحث ساده تا پیشرفته از پرفسور جیمز گسکین است. شما دوستان می‌توانید این بسته آموزشی را همراه با لایسنس نامحدود نرم‌اف
- خواهر پرژین یکی از بهترین وبلاگ نویس هایی که میشناسم فوت شدن، براشون از صمیم قلب آرزوی صبر میکنم. از وقتی وبلاگشون رو باز کردم و اون مطلب رو دیدم تا همین الان تو شوک هستم. امیدوارم اون دو تا بجه ی نازنینش آسیب نبینن و در آرامش بزرگ بشن با اینکه سخته.
- مزخرف تر از سندروم پیش از قاعدگی نداریم و نخواهیم داشت، فرشته مقرب الهی هم که باشی در این دوران میشی سگ پاچه بگیر.
- برانکو گفته از چند ماه پیش با الاهلی مذاکره کرده بودم، چند ماه پیشش هم میشه همو
اهمیت روزافزون تجزیه‌وتحلیل داده‌ها در تحقیقات علمی، باعث توجه هر چه بیشتر جامعه علمی به این مقوله شده است. همان‌گونه که یک پژوهش علمی بدون مروری بر ادبیات موضوع و کنکاش در نظریه‌ها، ناقص می‌ماند، اضافه نمودن تحقیق میدانی به تئوری‌های مطالعه شده جلوه‌ی دیگری به پژوهش داده و اعتبار آن را دو صدچندان می‌کند. در این راستا، داده‌هایی که محقق از اعضای نمونه آماری تحقیق خود جمع‌آوری می‌نماید، احتیاج به تحلیل دارند تا تفسیر یافته‌ها و تع
فوکااری پرسید : "کتابی که در موردش با پرفسور صحبت می‌کردی را داری . آن که برادر بزرگ‌تر داشت ."
-"۱۹۸۴ ؟ نه ، ندارم ."
- "چطور داستانی است ؟"
تنگو سعی کرد طرح داستان را بخاطر بیاورد : "من یکبار مدت‌ها پیش در کتابخانه‌ی مدرسه آن‌را خواندم به‌همین خاطر تمام جزئیات را خیلی خوب بخاطر نمی‌آورم . این کتاب در سال ۱۹۴۹ منتشر شده ، زمانی که ۱۹۸۴ خیلی دور به‌نظر می‌رسید ."
- "آن همین سال است ؟"
- "بله ، برحسب اتفاق . به‌هرحال آینده به امروز ، و خیلی سریع به گذ
نام سریال: افسانه دریای آبیتاریخ پخش: ۲۰۱۶ژانر:کمدی عاشقانه تاریخیشبکه پخش: sbsتعداد قسمت: 20بازیگران: leeminho/junjihyun────♡────خلاصه داستان: این سریال یه درامای فانتزی رمانس هست که موضوع اصلیش از اولین کتاب داستان تاریخ کره است که درباره یک پری دریایی یا مرد دریایی برگرفته شده. این کتاب تاریخی مربوط به دوره چوسانه. خود سریال تقریبا تا یک سومش هم تو دو دوره چوسان و دورهدمعاصر کره جنوبی روایت میشه.────♡────✔نظر ادمین: من اولش مردد بودم ک
دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی مرد عوضی با کیفیت عالی ۷۲۰p HD
مرد عوضی به کارگردانی محمدرضا هنرمند با لینک مستقیم
دانلود فیلم مرد عوضی
کارگردان: محمدرضا هنرمند | ژانر: کمدی | تاریخ تولید: سال ۱۳۷۵ | تاریخ انتشار: سال ۱۳۷۶
مدت زمان: ۸۸ دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت: WEB-DL
حجم: ۸۹۴ مگابایت + ۴۴۸ مگابایت | تهیه کننده: فرهاد توحیدی
خلاصه داستان: خسرو پذیرش، مخترع یک پودر جادویی لباسشویی، به یک کارخانه تولید پودر می رود تا با دیدن مدیر
رسم_مردونگی
فایل پی دی اف "رسم مردانگی"

یه مردی بود که خعععیلی حالیش می شد ، خیلی باسواد بود، ایشون یه آرزویی داشت، دلش می‌خواست امام زمان رو از نزدیک و با چشماش ببینه.
کلی زحمت کشید، ذکر گفت، دعا کرد، این مسجد، اون مسجد، اما به نتیجه نرسید. یه روز بهش گفتن: «امام زمان رو نمی‌بینی، مگر اینکه بری فلان شهر.
آقای پرفسور، عزم سفر کرد. تو بازار آهنگرای اون شهر، تو یه مغازه قفل سازی، به آرزوش رسید، امامش رو دید‌. سلام کرد. امام جواب سلامش رو داد و
دانشگاه تاسمانیا امروز بخاطر نقش خود در اعمال ناشایست در قبال افراد بومی تاسمانی عذرخواهی کرد.در حالی که بیش از 600 نفر در خانه اصلی دانشگاه - Domain House - جمع شده بودند، عذرخواهی توسط صدراعظم مایکل فیلد و پروفسور روفوس بلک معاون معاون صدراعظم انجام شد. بزرگان بومی، رهبران و اعضای جامعه از سراسر ایالت برای شنیدن عذرخواهی حضور داشتند.
پروفسور بلک گفت: "به طور سنتی، هنگامی که ما به عقب نگاه کردیم، این کار به معنای تجلیل از دانشگاه و بازتاب آن با احس
با توجه به معناى «قدرت»، پاسخ به این پرسش روشن مى ‏شود. قدرت عبارت است از: مبدأ بودن فاعل مختار، براى کارى که ممکن است از او سربزند. 
هر قدر فاعل از نظر مرتبه وجودى، کامل‏تر باشد، داراى قدرت بیشترى خواهد بود و طبعآ موجودى که داراى کمال بى ‏نهایت باشد، قدرتش نامحدود خواهد بود. امّا باید توجه داشت که کارى که متعلّق قدرت قرار مى‏ گیرد، باید امکان تحقق داشته باشد. پس چیزى که ذاتآ محال یا مستلزم محال باشد، مورد تعلق قدرت واقع نمى ‏شود. چنان‏که ن

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتحجم: 1.7 مگابایتمدت زمان: 12 ثانیه
#معجزهمعجزات، وقایعی هستند که خدا به تنهایی آنها را محقق می‌سازد... یا به وسیله کسی ‌که ایمان کافی دارد و یا به او مقامی خاص عطا شده است. این امر بدان معنا
با سلام و عرض ادب خدمت شما بازدیدکننده گرامی؛
همان‌طور که می‌دانیم بسته آموزشی تحلیل کیفی پیشرفته با نرم‌افزار Atlas.ti  نسخه 7.4 از سوی گروه آمار سبز ارائه‌شده است. این بسته آموزشی شامل 22 ویدئو آموزشی معادل 2 ساعت و 10 دقیقه بوده که به مباحث ساده کدگذاری تا تحلیل‌های پیشرفته را شامل می‌شود. این بسته آموزشی با تدریس پرفسور ریکاردو کانتریراس (Prof. Ricardo Contreras) آموزش داده‌شده است که کاملاً به‌صورت تخصصی ترجمه و سپس برای رفاه حال پژوهشگران دوبله‌
کتاب پروفسور و خدمتکار pdf
کتاب پروفسور و خدمتکار که با نام«استاد و خدمتکار» نیز شناخته می شود ،نوشته یوکو اوگاوا (-۱۹۶۲ )، نویسنده ژاپنی برنده جایزه یومیوری است.‌
در «استاد و خدمتکار»، راوی زنی است با تحصیلات ابتدایی و خانه‌دار که پسر نوجوانی دارد. او می‌پذیرد که خدمتکار یک استاد ریاضی باشد؛ ریاضیدانی که ۱۷ سال پیش در حادثه رانندگی دچار آسیب مغزی شده و این آسیب، شرایط روحی و روانی عجیبی برای او به وجود آورده است. او قادر نیست هیچ چیز جدیدی
ورزش صورت چگونه باعث جوانی می‌شود؟

بر اساس نتایج یک تحقیق، چند ورزش صورت معمولی،باعث می‌شود خانم‌ها بعد از بیست هفته،۳ سال جوانتر بنظر برسند!
آیا این تکنیک برای همه جواب میدهد؟
اگر ورزش برای عضلات و قلب شما مفید است، پس می‌‌تواند برای صورت هم مفید باشد.
محققین می‌گویند تمرین انواع ورزش صورت برای جلوگیری از افتادگی می‌تواند با قوی کردن عضلات زیر پوست باعث سفت شدن گونه‌ها و کم شدن چین و چروک صورت شود.
در نتیجه ورزش پوست می‌تواند واقع

کتاب بی واسطه : کلامی ساده و دلنشین، دلی آماده و پذیرا…همین کافیست برای انتخاب مسیر

کتاب بی واسطهنویسنده: محبوبه زارعانتشارات: پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
معرفی:
گاهی واسطه ها جز خیانت در حق من و تو کاری نمی کنند. حقایق را می پوشانند، زیبایی ها را به من و تو زشت نشان می دهند و زشتی ها را بسیار جذاب. زندگی ما را به هم می زنند با این مدل فکر و زندگیشان!دختر داستان هم با رابطه پرفسور نگاهی دیگر به زندگی دارد. تا اینکه یک نامه به دستش می رسد! ن

کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت خلاصه کتاب نقش دل در مدیریت در ۲۴ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
فهرست
علل نوشتن کتاب
مباحث مدیریتی با ملاحظات عاطفی
نتیجه
تحلیل با مغز، تصمیم با قلب
مدیران فیلسوف و سازمانهای موفق
نمونه ای از یک مدیر فیلسوف ژاپنی
مدیریت ومهمترین منبع توسعه یعنی انسان
خالقیت و استاندارد کردن
تکنیک های ارتباط موثر مدیر با
فاتحان مسلمان علیرغم جنگی که با قوای نظامی ساسانیان داشتند، اما آنها را مجبور نکردند که مسلمان شوند، بلکه آنها با دادن جزیه در کنف حمایت حکومت اسلامی قرار داشتند و به زندگی و کسبُ کار و دین خود بودند. چه بسا عده ای تصور کنند که جنگجویان اسلام اقوام و ممالک مفتوحه را در انتخاب یکی از دو راه مخیّر می ساختند: اول قرآن، دوم شمشیر، ولی این تصور صحیح نیست زیرا گبر و ترسا و یهود اجازه داشتند آیین خود را نگاهدارند و فقط مجبور به دادن جزیه بودند و این

1. دیروز از شدت خستگی و ترافیک اولش دچار یه سردرد شدید شدم.. کم کم یه ضعف بدی تمام وجودمو گرفت.. بعد همینجور که یه سانت یه سانت تو ترافیک جلو میرفتیم یه کامیون اومد کنارمون و دود اگزوزش رو کرد تو حلقمون... اونجا حالت تهوع هم به حالتام اضافه شد.. دوست داشتم سرمو از پنجره ببرم بیرون و با راننده اش یه صحبتی راجع به ماشینش داشته باشم ولی حیف که مشکل بزرگتر از این تلاشهای کوچیکه... من آدمی بودم که تا 17 سالگی نمیدونستم سر درد چه حسی داره اصلا.. ولی از 17

1. دیروز از شدت خستگی و ترافیک اولش دچار یه سردرد شدید شدم.. کم کم یه ضعف بدی تمام وجودمو گرفت.. بعد همینجور که یه سانت یه سانت تو ترافیک جلو میرفتیم یه کامیون اومد کنارمون و دود اگزوزش رو کرد تو حلقمون... اونجا حالت تهوع هم به حالتام اضافه شد.. دوست داشتم سرمو از پنجره ببرم بیرون و با راننده اش یه صحبتی راجع به ماشینش داشته باشم ولی حیف که مشکل بزرگتر از این تلاشهای کوچیکه... من آدمی بودم که تا 17 سالگی نمیدونستم سر درد چه حسی داره اصلا.. ولی از 17
قسمت‌هایی از بسته آموزشی «آموزش کاربردی تصویری فرا تحلیل با استفاده از CMA 3»
نرم‌افزارهای مختلفی برای تحلیل‌هایی به‌صورت فرا تحلیل ارائه‌شده است اما یکی از نرم‌افزارهای بسیار کاربردی و پیشگام در این حوزه، نرم‌افزار CMA مخفف عبارت «Comprehensive Meta-Analysis» می‌باشد. توجه داشته باشید که این نرم‌افزار را می‌توانید در پست‌های قبلی ما دریافت نمایید. توجه داشته باشید که گروه آمار سبز بسته آموزشی جامع را که از سوی پرفسور مایکل بورنستین تدریس شده اس
نشستم اینجا و به دختری فکر میکنم که روزی رو از کسی دزدید!
محبوبه رفته بود اتاق استاد  بخواد دوباره امتحان بگیره ازش و به طور منطقی استاد پرسیده بود چرا امتحانتو خراب کردی؟
و اون در نهایت صداقت  جواب داده بود نه مشکلی داشتم نه مریض بودم نه سرکار میرم هیچکاری نداشتم و خوابگاه بودم، فقط نخوندم!
خب چرا اینجوری ؟این ترم چند واحد دارد؟ محبوبه جواب داد .
معدل ترم پیشت چطور بود ؟ ترم سه چی؟ ترم دو؟ یک؟رتبه کنکورت ؟معدل دیپلمت؟
دونه دونه پرسید و محبو
نشستم اینجا و به دختری فکر میکنم که روزی رو از کسی دزدید!
محبوبه رفته بود اتاق استاد  بخواد دوباره امتحان بگیره ازش و به طور منطقی استاد پرسیده بود چرا امتحانتو خراب کردی؟
و اون در نهایت صداقت  جواب داده بود نه مشکلی داشتم نه مریض بودم نه سرکار میرم هیچکاری نداشتم و خوابگاه بودم، فقط نخوندم!
خب چرا اینجوری ؟این ترم چند واحد دارد؟ محبوبه جواب داد .
معدل ترم پیشت چطور بود ؟ ترم سه چی؟ ترم دو؟ یک؟رتبه کنکورت ؟معدل دیپلمت؟
دونه دونه پرسید و محبو

پروفسور ابوالقاسم متین، متولد ۱۳۱۳، دارای مدرک دکترا در رشته تغذیه گیاهان شیمی گیاهی از دانشگاه گوتینگن و علوم زمینی از دانشگاه فنی برلین است. ایشان در سال ۱۳۵۰ خورشیدی نائل به درجه پرفسوری از دانشگاه گوتینگن برلین شدند. وی از سال ۱۳۴۵، عضو هیات علمی دانشگاه تبریز است و سال‌های بیشماری در کرسی استادی دانشگاه جندی شاپور تدریس و تحقیق کرده است. ایشان از ۱۶ سالگی برای تحصیل به آلمان  مهاجرت می کند و در سال ۱۳۴۵ به ایران برگشته و وارد دانش
نقش فناوری های نوین ارتباطاتی و اطلاعاتی در آموزش بی بدیل و بسیار اهمیت دار است. قبلا در وبلاگ به این ضرورت و چرایی این نقش پرداخته ایم که می توانید در این پست آن را مشاهده نمایید.
فناوری اطلاعات و تحول دنیای آموزش
کاربرد فنآوری ها در آموزش مدرن
آموزش در جهان مدرن، هرچه بیشتر با فنآوری در می آمیزد. از ربات های پیچیده
گرفته تا لوح رایانه یا تبلت در مدارس. معلمان در سراسر جهان ابزار و
امکانات خود را برای آموزش مهارت های مورد نیاز آینده دانش آم
از امروز که اینترنت ما وصل شده است نمی‌دانم به کدام کارم باید برسم. اینقدر کارهای تلنبار شده جمع شده است که حالا بیشتر درک می‌کنم که دنیای بی‌اینترنت شبیه شوخی بیش نیست. بدون اینترنت دنیای ما انگار یک چیزی کم دارد. این را کسی می‌گوید که اینترنتی هم آنچنان نیست و فقط برای کارهایش از اینترنت استفاده می‌کند.
همیشه و همه وقت بخاطر کم حضور داشتن در شبکه‌های اجتماعی و دیر جواب دادن‌ها مورد مواخده دوستانم بوده و هستم. امروز سری به اینستاگرام و

وب سایت های مفید بچه ها باید برای کودکان جذاب باشد و هم امنیت و هم مقداری ارزش آموزشی برای موبایل والدین برای دوست داشتن آنها داشته باشد. 20 سایت زیر کمی بیشتر از مسیر ضرب و شتم و شناخته شده فرسوده توسط نیکلودئون یا دیزنی فاصله دارد!
1. PEEP و جهان گستردهنگاه کردن

PEEP و Big Wide World یک سایت آموزشی سرگرم کننده و تعاملی برای افراد سه تا پنج ساله است. این سایت برای بچه های کوچک بسیار مناسب است و منابع آموزشی زیادی را در اختیار والدین قرار می دهد. صفحات
تصمیم گیری های چند معیاره فازی ([1]FMCDM)
در تصمیم گیری های چند معیاره کلاسیک سعی می شود که تأثیر عوامل مختلف در تصمیم گیری با استفاده از مفاهیم ریاضی محاسبه شود. اما بیان بسیاری از عوامل با منطق ریاضی کلاسیک امکان پذیر نیست. از طرف دیگر همیشه در دنیای واقعی عدم قطعیت وجود داشته و شرایط نامطمئن، همواره در مراحل مختلف مطالعه و بررسی یک مسأله وجود دارد. بنابراین در بسیاری از موارد، تمام و یا قسمتی از داده های یک مسأله تصمیم گیری چند معیاره، فازی هس
سلام
پیله‌برار! تی احوال خوب ایسه؟ از أو بوجر مره دینی؟ مره
شناسی؟ احتمالا أ روزان مره فراموش بوکودی. تره آدرس فدم که مره یاد بئری؟
من او
کوچی‌کُرم کی هر بار تی مجسمه‌ی شهرداری دورون دینه، حوضِ دیوار رو نیشینه و
تره
فندره و تی‌امره گپ زنه. اگر نتنه بیئیسه حداقل تره سلام کنه و شئه. می دیل
هزار
پاره بوبوسته میرزا. تنم تی امره درددل بوکونم؟ البته من نتنم تی مانستن
خوب گیلکی گپ بزنم
چون می پئر و مارِ یاد بوشو کی أمره أمی مادری‌زبانِ یاد فدید
تئوری جدیدی که انقلاب اسلامی، در طول چهل سال خود ارائه نموده: مدیریت واسعه همانند رحمت واسعه است. چون با مدیریت تنگ نظرانه حاکم بر غرب، تضاد دارد لذا تا کنون هیچ کس به تئوریزاسیون آن، مشغول نشده اگر تعدادی هم مدیریت اسلامی را مطرح کرده اند، با همان دید مدیریت تیلوریسم بوده است. ساده ترین دلیل موفق بودن این دیدگاه، تفاوت در صنایع نظامی و ملی ایران است. صنایع نظامی با توجه به نظارت مستقیم: فرماندهی کل قوا و رهبری معظم انقلاب اسلامی، بدون توجه
Avengers: Endgame
بعد از جنگ ابدیت و کشته شدن نصف جهان ، تونی استارک و نبیولا در سفینه نگهبانان بدون آب و غذا در فضا سرگردان هستند تا اینکه کاپیتان مارول آنها را نجات میدهد. آنها به زمین میروند و تونی برای اولین بار بعد از جنگ داخلی استیو راجرز را ملاقات میکند.
انتقام جویان (شامل استیو راجرز، بلک ویدو، راکت راکون، ماشین جنگ، کاپیتان مارول، ثور، نبیولا و بروس بنر) برای بدست آوردن سنگ های ابدیت و استفاده معکوس از آنها به سیاره ای که تانوس رفته بود میرو
سلام
پیله‌برار! تی احوال خوب ایسه؟ از أو بوجر مره دینی؟ مره
شناسی؟ احتمالا أ روزان مره فراموش بوکودی. تره آدرس فدم که مره یاد بئری؟
من او
کوچی‌کُرم کی هر بار تی مجسمه‌ی شهرداری دورون دینه، حوضِ دیوار رو نیشینه و
تره
فندره و تی‌امره گپ زنه. اگر نتنه بیئیسه حداقل تره سلام کنه و شئه. می دیل
هزار
پاره بوبوسته میرزا. تنم تی امره درددل بوکونم؟ البته من نتنم تی مانستن
خوب گیلکی گپ بزنم
چون می پئر و مارِ یاد بوشو کی أمی مادری‌زبانِ أمره یاد فدید

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

وب سایت های مفید بچه ها باید برای کودکان جذاب باشد و هم امنیت و هم مقداری ارزش آموزشی برای موبایل والدین برای دوست داشتن آنها داشته باشد. 20 سایت زیر کمی بیشتر از مسیر ضرب و شتم و شناخته شده فرسوده توسط نیکلودئون یا دیزنی فاصله دارد!
1. PEEP و جهان گستردهنگاه کردن

PEEP و Big Wide World یک سایت آموزشی سرگرم کننده و تعاملی برای افراد سه تا پنج ساله است. این سایت برای بچه های کوچک بسیار مناسب است و منابع آموزشی زیادی را در اختیار والدین قرار می دهد. صفحات
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- ایتالیا- تعداد  فوتی کورنا  به ده هزار نفر رسیده است ولی تعداد مبتلایان هشتاد هزار نفر هستند که امریکا یکصدهزار نفر  هستند دکتر ها ایتالیا گفتند تنها طرح الف راداریم وطر ح ب ای درکارنیست ولی امیداورند که درجهت کنترول پیش میرونند-چناچه ایتالیا موفق شود اروپا وجهان موفق خواهد شد- ایتالیا اولین کشوری هست که رابطه مسافرتی  را باچین قطع کرد وتمام مسافرینی که از چین امدند قرنطینه کرد ولی شل گرفت- اخیرا خا
ایده ساخت خانه های چوبی جهان
ایده ساخت خانه های چوبی آنقدر جذاب و رویایی است که نه تنها در ایران و شهرهای شمالی کشور، بلکه ما امروزه شاهد رشد روزافزون خانه های چوبی جهان هستیم که در سرتاسر این کره خاکی ایده ها و طرح های بی نظیری از خانه های چوبی را می توان مشاهده نمود که یک زندگی رویایی و دور از هر گونه هیاهو و سرو صدایی را در یک فضای دلنشین و دلربا برای فرد به وجود می آورد. شاید به محض آنکه اسم خانه های چوبی می آید، ناخودآگاه ذهن شمال کشور و جنگ
اولین مطلبی که در روزنامه عصر اقتصاد
نوشتم، پنجشنبه ۱۳۸۳/۲/۱۷ بود،در صفحه ۱۵ و در شماره ۸۴ روزنامه برای
سالگرد درگذشت دانشمند نجیب و محترم عرصه برنامه نویسی ایران، زنده یاد
دکتر حسین عظیمی.

دوست اقتصادخوانده، جنگ دیده مهربان و کمی
بداخلاقم آقای سیف اله یزدانی پس از مدتی قلم زدن و مدیریت رسانه در
روزنامه جهان اقتصاد با خلق شخصیتی به نام «مازان» تصمیم گرفت از
۱۳/ ۱۳۸۲/۱۰ که دیروز پانزده سالگی اش بود، خود و «مازان» عضله گرفته را با
انتشار

برنامه ریزی شهری علم موشکی که نیست! بلکه از آن پیچیده تر است.

در موقعیتی شنیدم که فردی می گفت: "برنامه ریزی شهری علم موشکی که  نیست" پاسخ من این بود "شما درست می گویید- بلکه پیچیده تر از آن است". در واقع این کتاب برای احمق ها نیست و شما به این سبب این کتاب را می خوانید که یک احمق نیستید. با همه ی احتمالات، شما اکنون درگیر ساخت جامعه ی خود به فضایی بهتر هستید و ممکن است حتی درگیر برنامه ریزی باشید.  اگر اولین بارتان است که در مورد برنامه ریزی شه
مطالعات جدیدی در زمینه علل ناپایداری ازدواج صورت گرفته
است که چرا برخی زوج‌ها ناچار به ترک یکدیگر می شوند و چگونه برخی دیگر این
حالت را ندارند و تصمیم گیری هایشان کاملا رضایت بخش بوده است. بیشتر زوج
ها در ابتدای زندگی مشترک کمتر دچار اختلاف نظر و مشکلات اخلاقی می شوند.
بسیاری از همسران دلایل مختلفی برای ماندن در کنار یکدیگر دارند. اما
بسیاری دیگر نیز هستند که پس از مدتی به اختلافاتی بر می خورند که تصمیم
گیری های اولیه را منتفی کرده و ناچ
پرفسور جوزف نایJ.Nye،استادروابط بین الملل مدرسه ی حکومتی
"جان اف کندی" Jonh F.Kennedy دانشگاه هاروارداست که مقوله ی "قدرت نرم" Soft
Power رانخستین بار در چارچوب نظریه ای مستقل درسال1990 درباب بازبینی ماهیت
ونتایج قدرت آمریکا و دربرابر قدرت سختHard  Power   مطرح کرد. جوزف نای پس از فروپاشی شوروی مقاله دیگری تحت عنوان "کاربرد
قدرت نرم" در فصلنامه فارن پالسی در سال ۲۰۰۴ منتشر ساخت که تکمیل کننده نظرات قبلی او ومتناسب با تغییرات جهان در
سال های پس از فروپاشی شوروی
نقد کتابنامناسبویژه ها
نقد کتاب سه دختر حوا : مهم نیست سکوت کنی تا کسی بمیرد، خودت را به بی­ خیالی بزنی و دفاع نکنی تا به خاطر تو آبروی کسی برود، مهم این است که راحت باشی.

نقد کتاب سه دختر حوا ، نویسنده الیف شافاک
خلاصه کتاب:
کتاب سه دختر حوا داستان دختری به نام پری است که در ترکیه زندگی می کند،
مادرش مسلمانی متعصب و پدرش لاابالی است.
برادرانش هم همین طور، با افکاری متفاوت اند!
در خانه پری درگیری لفظی جریان دارد و خبری از محبت بین والدین نیست،
نمونه نگارشی یک نامه تجاری انگلیسی
۱٫ نشانی فرستنده
در نمونه ذیل تلاش گردیده کلیه نکات منظور گردد، ضمن اینکه باید بدانیم نامه هایی که دارای سربرگ نمی باشند باید حتما نشانی فرستنده در سمت راست بالای صفحه نوشته شود.
۲٫ تاریخ
تاریخ باید زیر نشانی فرستنده با کمی فاصله نوشته شود. نام ماه باید کامل نوشته شود ، مثال November و باید جهت روز ازTh استفاده نمود . مثال ۲۴th October 2015
۳٫ نشانی گیرنده
نشانی گیرنده بطور کامل در زیر نشانی فرستنده ولی در سمت دیگر نو
دیدنی های دار السلام تانزانیا
دارالسلام که پایتخت سابق تانزانیا به شمار می‌رفت، امروزه یک شهر شلوغ با جاذبه‌های طبیعی-فرهنگی متعدد است

معمولاً کسانی که عاشق ساحل و دریا هستند از زیبایی‌های طبیعی این شهر لذت فراوان خواهند برد.یکی از شلوغ‌ترین بندرهای آفریقای شرقی، بزرگ‌ترین شهر تانزانیا و مرکز تجاری آن یعنی دارالسلام است. معنای این اسم در زبان عربی «لنگرگاه صلح» بوده و شاید بیشتر به وضعیت گذشته آن که یک دهکده ماهیگیری آرام بود پیوند
نقد و بررسی فیلم ققنوس سیاه Dark Phoenix 2019فرنچایز «مردان ایکس»ِ فاکس با فیلم «فونیکس سیاه» که جایگاه خودش را به عنوان شرم آورترین پایان بندی این سری فیلم ثابت می کند، برای همیشه به اتمام رسید و خودش را با رویی سیاه تسلیم مارول استودیوز کرد!
بگذارید همین ابتدای کار حس و حالی که پس از دیدن این فیلم داشتم برایتان توصیف کنم: «سایمون کینبرگ» در قسمت پایانی حکم شکنجه گری را داشت که ما را در خرابه ای متروک، مخوف و تاریک به صندلی آهنی و سختی بسته و آرام آ
این خانه، ابتدا عمارتی بزرگ بود و مجلل؛ که خاندان محمدتقی خان احتساب‌الملک از صاحب‌منصبان مشهور دربار قاجاریان در آن سکونت داشتند.
آن قدیم ندیم ها اینطور نبود «نو که اومد به بازار کهنه بشه دل آزار». از بس هرچه که جدید می‌آمد یک پایش می‌لنگید و دل مردم بهش گرم نمی‌شد؛ این شد که همه مادربزرگ ها در صندوق خانه ها یک کرور وسایل عتیقه داشتند که اگر به سراغشان می‌رفتی و دزدکی چشم مینداختی بهشان، تازه متوجه می‌شدی، ای دل غافل که چه چیزها بوده و
نظر کلی
[ ] فیلمی ساخته شده از مجموعه ی ویدئو کلیپ های مختلف در سر تا سر فیلم اگر تولد یک ستاره را فیلم محسوب کنیم پس هرکسی می تواند برای خودش فیلمی بسازد.کافیست یک خواننده و یک بازیگر مشهور را در گروه پرسوناژ های خود راه بدهید و همه چیز را به ان ها بسپارید.از ان فاجعه تر نداشتن هیچ مطلبی در این فیلم برای عرضه است.در کل فیلم ما موزیک ویدئو می بینیم یا هم خوابگی های دو شخصیت اصلی فیلم در مقاطع و مکان های مختلف واقعا برای من جای تعجب است چطور از سین
زبان بدن چیست؟ تکنیک‌های زبان بدن
شما ممکن است گمان کنید که زبان اصلی شرکت یا مجموعه شما زبان فارسی است، اما اشتباه می کنید. بیشترین زبانی که به آن زبان صحبت می‌شود، آنی نیست که با کمک آن صحبت می کنید.
اولین زبانی که نیاز به یادگیری آن داریم  زبان بدن است و شما نیاز دارید توجه بیشتری به آن بکنید.
پس باید بدانیم زبان بدن چیست؟ زبان بدن یا تنگفت به مجموعه ی رفتارهای غیرکلامی و فیزیکی اطلاق می شود که در آن فرد بدون صحبت کردن قادر به انتقال پیام
زبان بدن چیست؟ تکنیک‌های زبان بدن
شما ممکن است گمان کنید که زبان اصلی شرکت یا مجموعه شما زبان فارسی است، اما اشتباه می کنید. بیشترین زبانی که به آن زبان صحبت می‌شود، آنی نیست که با کمک آن صحبت می کنید.
اولین زبانی که نیاز به یادگیری آن داریم  زبان بدن است و شما نیاز دارید توجه بیشتری به آن بکنید.

پس باید بدانیم زبان بدن چیست؟ زبان بدن یا تنگفت به مجموعه ی رفتارهای غیرکلامی و فیزیکی اطلاق می شود که در آن فرد بدون صحبت کردن قادر به انتقال پیا
به عنوان مثال، کمپین های خودرویی شیپور را می توان یک کمپین تبلیغاتی تاثیرگذار و موفق نامید. آنها به صورت مشخصی از همه رسانه ها برای القای شعارهایی نظیر “یک معامله شیرین” استفاده نمودند که تعداد نصب و استفاده از نرم افزارشان را تا حدود بسیار زیادی بالا برد.
کمپین تبلیغاتی، مثل برنامه‌ریزی برای سفر یا چیزی شبیه آن نیست. کمپین‌های موفق می‌بایست بر اساس تحقیقات دقیق، متفکرانه و متمرکز بر جزئیات باشد و نباید بر اساس یک ایده کلی اجرا شود.
برن
    خواجه شمس‌الدین محمد حافظ شیرازی فرزند بهاءالدین معروف‌ترین شاعر عارف قرن هشتم و یکی از چهار تن از بزرگترین شاعران ایران است که معروف جهان شده‌اند. در باب این استاد فناناپذیر و بی‌نظیر که او را لسان‌الغیب و ترجمان‌الاسرار لقب داده‌اند اشارتهائی در بسیاری از کتابها مانند تذکره‌الشعراء دولتشاه سمرقندی که بعد از فوت اوست تا مجمع‌الفصحا و ریاض‌العارفین تألیف رضاقلی خان همه مشتمل بر نام و شرح مختصری از حالات وی ‌می‌باشد ولیکن هیچ
به نام، نام نامی

بخش اول تحلیل چند موضوع
بین ستاره قبل از شروع نقد فیلم باید نقدی در مورد اسم فیلم شود.قابل توجه باشد که هر خطایی که ممکن است اتفاق بیافتد احتمال وقوع اش زیاد است.سوالی که من می خواهم ذهن های هاج و ماج شما را به سمتش سوق دهم و بتوانم برویش موح سواری کنم انجا است که ایا در این فیلم میان ستارگان اتفاقاتی نمی افتد.شاید دو برادر نولان قصد دارند علم را زیر یوق طناب هنری فیلم خود برده و ان را به بردگی بگیرند.این فیلم در میان چند کره به
به نام، نام نامی

بخش اول تحلیل چند موضوع
بین ستاره قبل از شروع نقد فیلم باید نقدی در مورد اسم فیلم شود.قابل توجه باشد که هر خطایی که ممکن است اتفاق بیافتد احتمال وقوع اش زیاد است.سوالی که من می خواهم ذهن های هاج و ماج شما را به سمتش سوق دهم و بتوانم برویش موح سواری کنم انجا است که ایا در این فیلم میان ستارگان اتفاقاتی نمی افتد.شاید دو برادر نولان قصد دارند علم را زیر یوق طناب هنری فیلم خود برده و ان را به بردگی بگیرند.این فیلم در میان چند کره به
به نام، نام نامی

بخش اول تحلیل چند موضوع
به نام، نام نامی

بخش اول تحلیل چند موضوع
بیوگرافی مختصر  پروفسور اسماعیل حسین زاده بوانلو
الگویی علمی، سخت کوش، وطن دوست
اسماعیل در سال ۱۳۲۵ در یکی از مراتع ییلاقی روستای بوانلو، به نام صفرآقا، واقع در منطقه کوهستانی بین شیروان (ایران) و عشق آباد (ترکمنستان)، در یک چادر مشکی گله داری که از موی بز درست شده بود، متولد شد. در آن زمان، گله داری سنتی، یعنی چادر نشینی و مهاجرت بهمراه دام بین مراتع ییلاقی (واقع در نواحی کوهستانی بجنورد و شیروان و قوچان) در تابستان و مراتع قشلاقی (واقع در م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نیکو